Kliknij, aby edytować treść...


TYLKO WESELA - film i fotografia ślubna- to nasza specjalność. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizująca się w produkcji filmów i fotografii ślubnej. Rocznie wykonujemy filmy i zdjęcia na średnio 25 weselach ( umowy zainteresowanym do wglądu).Zawsze pracuje ta sama ,sprawdzona ekipa. Nie zatrudniamy podwykonawców. Nasze filmy opieramy zawsze na sugesiach Państwa Mlodych. Nie realizujemy filmu według schematu. Staramy się aby film i zdjęcia odzwierviedlały niepowtarza;ny klimat Waszego wesela. Każde wesele jest inne i tak traktujemy każde zlecenia, jako wyjątkowe wydarzenie. Filmy montujemy uzywając najnowszych profesjonalnych proframów. Podczas montażu uzywamy podkładów muzycznych własnych lub dostarczonych przez klientów. Podczas zabawy weselnej nie podkładamy sztucznej muzyki ale tą, która faktycznie była na Waszym weselu. W czasie wesela zawsze stale jesteśmy na sali, współpracujemy z zespołem / DJ-em. Porzed każdym weselem rozmawiamy z klientami i ustalamy ramowy scenariosz . Po weselu kontaktujemy się w sprawie szczegółów montażu. Używamy tylko profesjonalnych ( filmowych ) przejść takich, ktore są efektowne a zarazem nie burzą calości filmu. Począwszy od zaślubin, poprzez zabawę weśelną do oczepin i tortu wszystkie elementy są profesjonalnie zmontowane, Każdy taniec jest montowany z różnych ujęć i miejsc.Pozwala to uniknąć nudy oraz pokazani są wszyscy goście.
W trakcie montażu używamy różnorodnych technik filmowych takich jak kluczowanie kolorem, film czarno- biały , sepia, stary film. W przypadku słabego oświetlenia doświetlamy profesjonalnymi zestawami oświetleniowymi. Robimy to tylkoo wtedy gdy jest to konieczne. Nie oślepiamy gości reflektorami.
Ważnym narzędziem podczas realizacji filmów weselnych jest wysięgnik kamerowy z niezależną zdalnie sterowana kamerą .Pozwala to na uchwycenie najważniejszych momentów zabawy weselnej z różnych ujęć. Podczas wesel pracują 2 lub 3 osoby. Każda z osób jest fotografem i kamerzystą. Nawet jeśli zlecenie obejmuje pracę 2 osob jesteśmy w stanie nagrać ujęcia z kilku kamer. Ważne jest to podczas pierwszego tańca, kółek, pociągów i innych elementów wesela.
Przykładowy scenariusz filmu zawiera: 
-czołówkę 2 minuty,
- przygotowania Państwa mlodych,
- wyjazd i przyjazd do miejsca zaślubin,
-całośc ceremonii,
- życzenia gości,
-przyjazd na salę weselną,
-całość wesela do oczepin i tortu,
-zakończenie,
-na życzenie- skróty najciekawszych , najśmieszniejszych momentów .
Dysponujemy nowoczenym i nowym sprzętem.
Kamery- sony, jvc, samsung.
Aparaty- 2 lustrzanki canon , lustrzanka sony
Zdalnie sterowane lampy błyskowe,
Wysięgnik do 5 metrów z niezależną zdalnie sterowana kamerą i monitorem podglądowym.
Zestawy doświetlające stacjonarne i nakamerowe.
Rejestrator dźwięku wiodącej marki ZOOM
Nasz sprzęt pozwala nam fotografować i nagrywać w każdych warunkach oświetleniowych.-